Organizační pokyny pro rodiče budoucích prvňáčků a žáků přípravné třídy

Publikováno: 4. 7. 2023 Autor(ka): Barbara Bláhová

Vážení rodiče budoucích prvňáčků a žáků přípravné třídy,

v tomto článku najdete informace, které zazněly na červnové schůzce v jídelně.

Především se jedná o organizační pokyny pro první týden a pomůcky, které děti dostanou a které můžete zakoupit (informace o pomůckách platí pouze pro žáky budoucích 1. tříd. Žáci připravné třídy si vše domluví se svojí paní učitelkou začátkem září). Do jaké třídy bude dítě zařazeno, se dozvíte na webových stránkách v srpnu.

První týden školy:

• 4. 9. přijďte po 8. hodině ke škole, zde budou čekat paní učitelky prvních tříd s cedulí, abyste si mohli najít tu svoji (v 8:15 hod. se bude odcházet do třídy). Ve třídě strávíte cca 2 hodiny. Mimo jiné dostanete všechny potřebné dokumenty k vyplnění, přihlášky do družiny, zakoupíte si čipy na docházku a oběd (prosím, vezměte si s sebou peníze a propisku).
  • 5. 9. budou děti ve škole 2 vyučovací hodiny, poté si je můžete vyzvednout, popřípadě bude již k dispozici školní družina.
  • 6. - 8. 9. budou mít děti čtyři vyučovací hodiny, poté mohou jít do školní družiny, popřípadě si je můžete vyzvednout
  • pokud chcete být připraveni, můžete si již na první školní den přichystat přihlášku do družiny a školní jídelny
  • školní družina: https://www.zsposepneho.cz/druzina
  • školní jídelna: https://www.zsposepneho.cz/jidelna