Informace pro rodiče žáků 1. ročníků - školní stravování

Publikováno: 27. 8. 2020 Autor(ka): Barbara Bláhová

Vážení rodiče žáků prvních ročníků,

ve dnech 1. a 2. září 2020 Vám bude k dispozici paní Simona Svobodová, kontaktní osoba pro přihlašování a odhlašování obědů, výdeje stravovacích čipů aj.

V uvedené dny bude ve svojí kanceláři při školní jídelně od cca 7,30 - 16.00 hod. (po předchozí telefonické domluvě je možné domluvit i jiný čas). Paní Svobodová Vám poskytne všechny důležité informace k přihlášení žáka ke školnímu stravování, přímo na místě můžete také zakoupit stravovací čip (cena čipu je 100 Kč s DPH).

Pro vstup do budovy, prosíme, použijte hlavní vchod školy. V případě, že bude uzamčen, volejte na telefonní číslo 272 929 968.

V případě potřeby můžete využít také e-mail na paní Svobodovou - simona.svobodova@ekolandia.cz. Více informace ke školní jídelně naleznete taktéž na webových stránkách, v sekci "Jídelna".

Děkujeme.

Titulní fotka od Peggy und Marco Lachmann-Anke z Pixabay