Charitativní velikonoční akce v OC Lužiny

Publikováno: 6. 4. 2023 Autor(ka): Barbara Bláhová

Akci pořádal  Spolek Hvězdy dětem (www.hvezdydetem.cz) ve spolupráci s dalšími subjekty - Obchodním centrem Lužiny, společností UDI Group a hlavně naší základní školou.

Akce s názvem "Velikonoce v OC Lužiny" pro děti (nejen) z dětských domovů proběhla v neděli 2. 4. 2023.

Kromě dalšího doprovodného programu se zde prodávaly velikonoční výrobky od dětí z naší základní školy, ale také od dětí z Dětského domova Litoměřice. Výtěžek ve výši téměř 5.000 Kč předáme dětem z dětských domovů na podporu zájmové činnosti. Celá velikonoční akce je součástí našeho letošního celoškolního projektu - Za lepší život na naší planetě.

Děkujeme dětem a paní učitelkám ze ZŠ Pošepného, které se do akce zapojily. Podporujeme rozvoj sociálního chování našich dětí a etickou výchovu žáků. Našim cílem je vést osobnost žáků k etickým principům a hodnotám. Pomáhat je normální.