Zpráva pro rodiče - navrácení záloh (příp. doplatků) za ŠvP, pozastavení plateb za stravné

Publikováno: 26. 3. 2020 Autor(ka): Dagmar Havlíčková

Důležitá informace pro rodiče!

Vážení rodiče,
 
v souvislosti s mimořádnou situací jsem zrušila pro letošní rok školu v přírodě. Proto jsem se domluvila s ekonomkou naší školy, paní Ing. Cejnarovou, na postupném vracení uhrazených záloh (a i některých z Váš již také uhrazených doplatků).
 
Při vracení částek (záloha + event. již zaslaný doplatek) budeme postupovat po třídách (od 1. tříd dále). Žádám rodiče, kteří potřebují navrácení peněz urychlit, aby napsali na e-mail cejnarova@zsposepneho.cz. Prosím také, aby v urychlení plateb do e-mailu uvedli číslo bankovního účtu, na který finance máme zaslat. Dále prosím všechny rodiče, kteří zálohy (event. doplatky) platili za více svých dětí, aby tuto skutečnost oznámili rovněž na uvedeném e-mailu. Paní ekonomka bude posílat částky najednou v jedné platbě, ne rozdělené dle sourozenců. 
Ostatní, kteří navrácení peněz urychlit nepotřebují, posílat e-mail či jinou žádost na školu nemusí. Jen Vás moc prosím o trpělivost, návrat financí může být vzhledem k velkému počtu dětí časově náročnější. 
 
Školné za školní družinu řeší právníci městské části, budu Vás informovat, jakmile budu vědět více.
 
Platby za stravné pozastavte (určitě na měsíc duben, na měsíce květen a červen dle vývoje mimořádné situace). Pokud Vám na duben platba za stravné již odešla, nic se neděje, pozastavíte platbu na květen či červen a uhrazené peníze na měsíc duben se použijí na další měsíc. 
 
Peníze za výlety zatím řešíme. 
 
Děkuji,
 
Dagmar Havlíčková
 
 
 
 
Titulní foto by Pexels from Pixabay
 
 

Rychle k cíli