Žákovský parlament navštívil naši radnici a pana starostu

Publikováno: 16. 11. 2022 Autor(ka): Barbara Bláhová

V úterý 15. 11. jsme se zúčastnili dalšího setkání s panem starostou.

Zazněla zde témata školních akcí a jejich plánů, které pořádají školní parlamenty jednotlivých škol Jižního Města. Říkali jsme si, jaké akce ve škole pořádáme. My jsme představili Strašidelný zámek, Mikulášskou nadílku, Čertův měšec, Valentýnskou poštu, Den učitelů a také Dětský den nebo Rozloučení s deváťáky. Také jsme projednávali téma bezdomovců v naší městské části. Žáci jiných škol nebyli spokojeni s tím, že se tyto osoby sdružují v okolí jejich škol a  jak se tyto osoby chovají. Ještě určitě stojí za zmínku, že nám byl představen projekt venkovního koupaliště, které by se mělo vybudovat vedle současného Plaveckého bazénu Jedenáctka a jak to bude s Arénou ledových sportů.
 
Jsme z této návštěvy obzvlášť nadšeni, jelikož jsme zde slyšeli náměty studentů ze všech škol na Praze 11, a zároveň jsme slyšeli odpovědi na všechny naše otázky přímo z úst vedení Prahy 11.
 
Žákovský parlament 
 

Rychle k cíli