Vystoupení v Divadle Semafor

Publikováno: 7. 3. 2023 Autor(ka): Dagmar Havlíčková

Na sobotní odpoledne 4. března jsem dostala pozvánku do divadla Semafor.

V představení "Přijďte si zazpívat písničky za Semaforu"s profesionálními zpěváky vystoupil dětský sbor z naší školy. Pořad režírovala a celý uváděla paní Irena Musilová, úžasná zpěvačka nejen samotného divadla, ale rovněž úžasná učitelka zpěvu, která působí na naší škole a vede dětský sbor. Již na vánočním koncertě na Pošepného náměstí jsme mohli již vidět malé zpěvačky od paní Musilové, když se spojily s dalšími dětmi naší školy ve společném programu. Ovšem sobotní vystoupení v Semaforu bylo naprosto unikátní. Byla jsem hrdá na naše žákyně a jsem nesmírně vděčná paní Ireně Musilové, že svou profesionalitu, umění a lásku ke zpěvu a hudbě předává právě dětem v naší škole. Sobotní zážitek byl pro mě nejen úžasný v danou chvíli, ale zůstane mi v mysli ještě hodně dlouho.

Těším se na další spolupráci se sbormistryní a na společné zážitky s našimi úžasnými zpěvačkami.

Vzhledem k tomu, že jsem zastánce všech pravidel a nerada je porušuji, nenatočila jsem dívky při zpěvu, což mne velice mrzí. Ale v závěru jsem si dovolila alespoň dokumentační foto.

Mgr. Bc. Dagmar Havlíčková, ředitelka školy