Výsledky zápisu do 1. tříd - seznam přijatých identifikátorů

Publikováno: 3. 5. 2023 Autor(ka): Barbara Bláhová

Vážení rodiče,

viz níže naleznete seznam přijatých identifikátorů (čísel žádostí), které byly přijaty k povinné školní docházce ve šk. roce 2023/2024. 

Žádáme vás, rodiče budoucích prvňáčků, kteří byli přijati na jinou základní školu a na naši základní školu nenastoupí, aby nám tuto informaci dali vědět na tel. číslo 272 926 315, příp. na e-mail: kleknerova@zsposepneho.cz.

Dne 5. 6. 2023 (v 16,30 hod., ve školní jídelně) se uskuteční informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků. Na této schůzce budou přítomni zástupci vedení, učitelského sboru, školní družiny, ale také školní jídelny.

Prosíme, sledujte naše webové stránky. V aktualitách budeme zveřejňovat další důležité informace týkající se nástupu dětí do 1. tříd. 

Děkujeme!

 

 

 

 

 

 

Titulní fotka od Ina Hall z Pixabay 

Rychle k cíli