Valentýnská pošta

Publikováno: 21. 2. 2022 Autor(ka): Michal Červenka

Po roční vynucené covidové pauze jsme se znovu vrátili k naší tradiční akci.

Žakovský parlament pro své spolužáky uspořádal znovu Valentýnskou poštu. Dva dny stačily k tomu, aby se zaplnilo všech pět schránek rozmístěných po obou stupních naší školy. A ještě jsme museli přímo na Valentýna řešit další rekomanda a urgentní dopisy těch, co zapomněli nebo prostě nestihli. V pondělí 14. února jsme pak jednu ze tříd proměnili na valentýnskou poštovní úřadovnu. V ní se nejdříve třídilo a hledal se vhodný čas k doručení zásilek. Naši valentýnští pošťáci pak vyráželi se svými zásilkami do jednotlivých tříd. A nejen tam. Naši žáci nezapomněli na pedagogy a dokonce se dostalo i na děkovnou valentýnku pro naše paní uklízečky. K již tradičně velkému zájmu od našich mladších spolužáků nás překvapilo, že mnoho valentýnek letos hledalo adresáty mezi našimi deváťáky.

Podobných akcí umí náš žákovský parlament uspořádat dost. Věříme, že teď již bude příležitost se při nich znovu setkat. A která je další? Podívejte se do kalendáře a dojdete k datu 28. března. Čím je tento den významný?!

:-)