Speciální nabídka školního oblečení - zn. Slevy letí!

Publikováno: 23. 5. 2024 Autor(ka): Barbara Bláhová

Dobrý den,

rádi bychom Vám touto cestou připomněli možnost identifikovat se s naší školou zakoupením našeho originálního merche!  

Již před nějakou dobou jsme si v žákovském parlamentu nechali vytvořit vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení a dalších předmětů, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na našem e-shopu zde: //www.kraloveskoly.cz/zsposepneho/.

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 9. 6. 2024. Tento den se e-shop uzavře, objednané zboží půjde do výroby a následně se odešle přímo k Vám. Proto neváhejte, pokud si chcete pořídit svůj kousek ze školní kolekce. Objednané věci lze očkávat cca do měsíce přímo na Vaše domácí adresy.  

Doufáme, že budete mít z naší kolekce stejnou radost jako máme my!

S pozdravem a přáním krásného dne žákovský parlament ZŠ Pošepného :-)

Rychle k cíli