Přání na prázdniny

Publikováno: 4. 7. 2020 Autor(ka): Dagmar Havlíčková

Naši milí žáčci, milé žákyně, slečny a mladí pánové,

stále mám na mysli, že jsem touto cestou ještě nestihla popřát všem krásné prázdniny s mnoha nezapomenutelnými zážitky, bohaté na dny zalité sluncem a časem stráveným u vody, ohně, v lese, na horách, na chatě či chalupě, prostě tam, co nám umožňuje letošní trávení prázdnin. Píši vám ze Šumavy, kde trávím víkend, a věřte, že je tu překrásně. V posledních letech jsme si zvykli hodně cestovat po světě a naši „domovinu“ jsme mnozí ošidili. Máme jedinečnou šanci využít letošní léto k poznávání nových míst u nás doma a prožít zde nezapomenutelné chvíle. Mnozí jedete na tábory, kde vás čeká nejen úžasný program, noví kamarádi, ale také třeba první láska.

Užijte si prázdniny plnými doušky, jak se říká. Těším se na vás všechny v září! A věřím, že podobný školní rok, jako byl ten letošní, už nás nepotká.

Buďte zdraví, veselí a šťastní!

Zdraví vás vaše ředitelka Dagmar Havlíčková

 

 

 

Fotka od PublicDomainPictures z Pixabay

 

Rychle k cíli