Plošné testování žáků a zaměstnanců školy - aktuální změny

Publikováno: 2. 1. 2022 Autor(ka): Barbara Bláhová

Vážení rodiče,

viz níže naleznete aktuální informace MŠMT, které jsou platné od pondělí 3. 1. 2022. 

Testování žáků a také zaměstnanců školy bude probíhat od 3. ledna v režimu 2x týdně (pondělí a čtvrtek), po dobu 14 dnů. Od 17. ledna se frekvence testování změní na 1x týdně (v pondělí). Testovat se budou všichni žáci, i ti, kteří jsou očkováni, nebo v ochranné lhůtě 180 dnů po prodělané nemoci covid-19.

https://www.edu.cz/informace-msmt-ke-zmenam-v-mimoradnych-opatrenich-ministerstva-zdravotnictvi-s-ucinnosti-od-3-1-2022-pro-skoly-a-skolska-zarizeni/#1-informace-o-zm%C4%9Bn%C3%A1ch-%C3%BA%C4%8Dinn%C3%BDch-od-312022

Testování žáků a zaměstnanců školy bude probíhat antigenními testy, které byly škole dodány v rámci celorepublikové distribuce.

Děkujeme.  

 

 

Rychle k cíli