Platby za školní družinu

Publikováno: 12. 5. 2020 Autor(ka): Barbara Bláhová

Informace k vrácení plateb za školní družinu. 

Vážení rodiče,

prosíme, již neposílejte platby za školní družinu na tento školní rok. Pokud bude Vaše dítě docházet do školy od 25. 5. 2020, bude odpolední čas trávit v tzv. školní skupině (školní skupina se nehradí).

Prosíme všechny rodiče, aby do 31. 5. 2020 e-mailem kontaktovali ekonomku školy, Ing. Cejnarovou (e-mail: cejnarova@zsposepneho.cz), a potvrdili, zda-li chtějí platby za školní družinu přesunout na nový školní rok, nebo je chtějí nyní vrátit (platbou na bankovní účet). V případě vracení plateb za školní družinu a urychlení zasílání plateb, prosíme, o uvedení jména žáka, třídy a bankovního účtu, kam budou platby za ŠD vráceny. 

Děkujeme za spolupráci! 

 

 

 

Titulní foto by raphaelsilva z Pixabay

 

Rychle k cíli