"Pasování na čtenáře" ve třídě 1. A

Publikováno: 21. 6. 2019 Autor(ka): Barbara Bláhová

V pondělí 17. 6. 2019 se uskutečnilo v knihovně naší školy "Pasování na čtenáře" z řad žáků třídy 1. A. 

"Pasování na čtenáře" ve třídě 1. A

Školní rok uplynul jako voda a z žáků třídy 1. A jsou čtenáři! Třídní paní učitelka připravila společně s žáky třídy představení pro rodiče. Děti zpívaly písně, recitovaly básně, vyprávěly o svých koníčcích. Protože se však pasovalo na čtenáře, připravili si žáci také společné čtení pohádky o špačku Kamilovi. Všichni žáci zvládli čtení pohádky na jedničku a po zásluze byli pasováni na čtenáře! Odměnou všem byla krásná kniha. 

Poté se program přesunul do neformální části, do našeho přilehlého lesa, kde se paní učitelka, děti i jejich rodiče oficiálně rozloučili se školním rokem a 1. třídou! 

 

 

 

 

Rychle k cíli