Informace pro rodiče budoucích prvňáčků + Den otevřených dveří 20. 3.

Publikováno: 5. 3. 2024 Autor(ka): Barbara Bláhová

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

zápis do 1. tříd pro školní rok 2024/2025 se rychle blíží. Veškeré informace k zápisům naleznete na našich stránkách v sekci Žáci/Zápis do 1. tříd

Dne 20. března proběhne v naší škole DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Vstupy do školy jsou časově ohraničeny, viz níže v přiloženém letáčku. V uvedené časy si Vás před školou vyzvedne služba, která Vás následně školou provede. V dopolední části prohlídky školy půjde především o nahlednutí do vyučování některých tříd a prohlídku prostor školy. V odpoledních časech 14.00 - 16.00 hod. máte možnost nahlédnout do naší školní družiny. Od 15.00 hod. Vás pak zveme na vědecké odpoledne s názvem Věda zábavně! Po prohlídce prostor školy můžete přijít do naší knihovny, kde na Vás bude čekat malé občerstvení. Přítomní učitelé a zástupce vedení školy Vám rádi zodpoví jakékoliv otázky týkající se naší školy. Jste srdečně zváni :-)