Druhá adventní výzva žákovského parlamentu

Publikováno: 11. 12. 2023 Autor(ka): Barbara Bláhová

Milí spolužáci, milí rodiče, učitelé a další zaměstnanci školy,

první adventní výzvu máme za sebou. Naše dobré skutky už visí na nástěnce, společně se nám podařilo rozveselit mnoho smutných tváří.

Výzva na druhý adventní týden se bude týkat našich učitelů. Zkuste jim nějak zpříjemnit den, udělat radost. Můžete jim například říct, co se vám na jejich hodinách líbí, nebo prostě jen říct, že je máte rádi. Určitě vymyslíte něco, čím je potěšíte, ať už společně jako třída nebo individuálně.

Budeme rádi, když nám dáte o vašich výsledcích opět vědět. Na nástěnce v atriu již visí nový QR kód (přiložený také níže), přes který nám můžete napsat vaše odpovědi.

Pro žáky, kteří ve škole náhodou nemají telefon, jsme pod nástěnkou připravili krabičku – můžete nám vaše odpovědi napsat na malý papírek a vhodit přímo do ní. Opakujeme, že jsou odpovědi anonymní, nikde nemusíte psát jméno.

Těšíme se na vaše dobré skutky.

Žákovský parlament