Anglický klub konverzace

Publikováno: 6. 9. 2020 Autor(ka): Darina Pávková
  • Vážení rodiče,

Milé děti,

ráda bych vám touto cestou pro vaše děti nabídla Anglický klub:

• The English Club je otevřen všem žákům bez ohledu na jejich věk či jazykové schopnosti.
  • Je příležitostí zažít si a procvičit dovednosti získané v hodinách angličtiny.
  • Je příležitostí přirozeně se seznámit prostřednictvím angličtiny se studenty z jiných tříd, což přináší vyšší sebevědomí. Zábava a vzájemná důvěra, spolu s používáním angličtiny navíc vytváří příjemné pracovní prostředí.
  • Během 90 minut každý týden se žáci mohou naučit nová slovíčka, konverzovat o různých tématech, kultuře a nejnovějších událostech.
  • Prostřednictvím čtení textů dětské literatury a článků z médií mohou žáci zlepšit svou čtenářskou dovednost.
  • Krátká videa poslouží jako startovací můstek pro debaty i pro zlepšení poslechové dovednosti.
  • Velký důraz je kladen na mluvení, protože žáci jsou podporováni v tom, aby se účastnili skupinových diskuzí.
  • Další aktivity zahrnují učení se pomocí her, skupinových soutěží a zpívání, stejně jako využívání jejich nápadů.
  • Účastníci mohou samozřejmě Club využít pro zpracování svých domácích úkolů, přípravu prezentací a projektů.
  • The English Club se bude konat v pondělí odpoledne 14:00 - 15:30.
  • Zahájení bude co nejdříve až po přihlášení žáků - začátek bude včas oznámen na webových stránkách školy.
  • Je to zdarma.
  • Zájemci se přihlásí na můj mail: pavkova@zsposepneho.cz