Týden od 7. 12. do 11. 12.

Publikováno: 4. 12. 2020 Autor(ka): Milena Tuzarová
  • Sraz bude v 7:45 před školou u laviček, do školy budete odcházet společně s vyučujícím první hodiny.
  • Při příchodu do budovy školy si dezinfikujete ruce, budete vstupovat již s nasazenou rouškou.
  • Rozvrh prezenční výuky je shodný s původním od 1. září (vyučovací hodina je 45 minut)
  • Do odvolání se nekoná třídnická hodina.
  • Hodiny hudební výchovy a tělocviku jsou zakázány, vyučující těchto předmětů zvolí jinou formu výuky. Tv bude vyučovat celou třídu J. Patka (vycházky do přírody - doporučuji vhodné oblečení).
  • Je nutno dodržovat všechna nařízená hygienická opatření.
  • Velký důraz bude kladen na pravidelné větráníspolečných prostor a tříd. Je nutné mít teplé oblečení.
  • Roušky budete mít po celou dobu strávenou ve škole, výjimkou bude konzumace stravy. Nezapomeňte si dát do tašky i náhradní.
  • Rozpis obědů (čas, místo):

Po             13:45 – 14:10        velká jídelna

Út             12:35 – 13:00        velká jídelna

St             13:25 – 13:45        velká jídelna

Čt             12:35 – 13:00        malá jídelna (SCIO)

Pá             13:45 – 14:10        velká jídelna

• Připomínám informace o stravování v době prezenční výuky
    • Všichni žáci, kteří daný týden nastupují do školy k prezenční výuce, mají automaticky přihlášené obědy. Pokud je nechtějí, musí si obědy odhlásit.
    • Pro přihlašování a odhlašování obědů používejte vždy e-mail paní Simony Svobodové -  simona.svobodova@ekolandia.cz