Průběh výuky v období zavření budovy školy.

Publikováno: 11. 3. 2020 Autor(ka): Irena Plojharová

Vážení rodiče, vážení žáci,

od 11.3. je dle rozhodnutí Bezpečnostní rady státu uzavřena budova školy a výuka tudíž neprobíhá prezenčním způsobem. Vzdělávání bude probíhat prostřednictvím internetu (výuková videa na webu,dokumentární filmy na probíraná témata,...), zadávání domácích prací, vytváření pracovních listů, opakování, samostudium,...přesně, dle pravidelných pokynů učitelů jednotlivých předmětů. Konkrétní zadání vám budu pravidelně ukládat na web školy do sekce 9.A - VÝUKA. Prosím, sledujte průběžně tuto sekci a každý den se věnujte samostudiu a vypracovávání úkolů tzv. z domova. Všechna písemná vypracování si ukládejte. Až půjdeme do školy, budou tyto písemné přípravy a úkoly od vás vybrány a klasifikovány. Stejně tak ústní přípravy.

Vážení rodiče,vážení  DEVÁŤÁCI.

Pevně věřím, že této nepříjemné situce využijete k časově navýšené přípravě na přijímací testy na střední školy.

Přeji vám všem a vašim rodinám a okolí pevné nervy a HLAVNĚ  ZDRAVÍ, ať se všichni společně zase brzy sejdeme a můžeme se opět v klidu věnovat vzdělávání.

S pozdravem, Irena Plojharová