Pro rodiče a žáky

Publikováno: 30. 4. 2020 Autor(ka): Jozefína Lomitzká

Vážení rodiče a milí žáci,

distanční výuka probíhá přibližně sedm týdnů a je za námi vidět kus práce. Ze samostatných žáků se stali ještě samostatnější, nezpřetrhali jste kontinuitu vzdělávání a samostudium zvládáte s lehkostí a výborně. A za to vděčíte i svým rodičům, protože nad vámi bdí, kontroluji vás a do určité míry jsou vaším hnacím motorem. Doufám, že jste jim za tu ohromnou pomoc poděkovali.

Jsem spokojena s tím, jak pracujete se zadáním, každý ve svém tempu a podle svého biologického nastavení. Kdo nezvládá předkládané množství úkolů, zkuste přijít na to proč. Rozplánujte si práci, bavte se o úkolech se spolužáky. Pokud si nejste jistí zadáním nebo nestíháte, komunikujte s učiteli. Vše jde vyřešit. Teď máte možnost nasbírat mnoho jedniček ze všech předmětů a vím, že většině z vás se to daří.

Vážení rodiče, moc vám děkuji za spolupráci a pomoc při vzdělávání vašich dětí. V případě jakékoliv nejasnosti či nesrovnalosti pište, telefonujte. Informace o závěrečné klasifikaci a o vývoji současné situace vám sdělím prostřednictvím našich webových stránek.

Přeji vám i dětem klidnou sváteční pohodu a pevné zdraví.

J. Lomitzká