Distanční výuka

Publikováno: 13. 10. 2020 Autor(ka): Michal Červenka

Začneme o tři dny dříve, než bylo v plánu! Na základě epidemioligických opatření vlády ČR přechází kompletně celý 2.stupeň na distanční vyučování. Věřme, že jen na dobu nezbytně nutnou a že ta nezbytně nutná doba bude co nejkratší.

Co podstatného se změnilo? V první řadě je distanční výuka povinná. Strávil jsem v uplynulém měsíci s žáky několik dlouhých chvil na téma: "Máte potřebné vybavení k online výuce?" Zjištění bylo jednoznačná - nic nám nebrání jí začít. Kdyby se přeci jen vyskytly nějaké problémy, dejte o nich včas vědět. Jsme schopni se přizpůsobit, absenci omluvit, práci doručit jinou formou.

Online se bude vyučovat pravidelně ČJ, AJ a M. Pokud vyučující neurčí jinak, tak v tom čase, který by ji měli žáci i ve škole. Z ostatních předmětů budou zadání na platformě google classroom. I tam jsme se učili chodit, hledat úlohy a vracet vypracované úkoly. Takže jsme připraveni a věřím, že to zvládneme.