Začínáme .....

Publikováno: 31. 8. 2020 Autor(ka): Michal Červenka

V úterý 1. 9. 2020 začne nový školní rok 2020/2021. Vstup do školy hlavním vchodem bude otevřen od 7:45 hod. Najděte přeposlední šatnu (je červená a označená 7.A), v ní se přezujte a hurá známou cestou do známých míst. Tam vás čeká všechno tak, jak jsme to na konci roku opustili. Zdržíme se do 8:45 hod. Sdělíme si podstatné informace hlavně o bezpečnosti, ochraně zdraví a předávání učebnic.

Poznámka k pobytu ve škole, ale i před školou. Neshlukujte se do velkých skupin, doporučuji co nezdržovat se před školou a co nejrychleji do třídy. Použijte dezinfekci, roušky stále dobrovolné.

Pro nedočkavce - v sekci rozvrh zjistíte, že i letos jste bez odpoledky. A v sekci učitelé, kdo vás bude učit.

Na začátku nového školního roku přeji vám i vašim blízkým především, ať ho ve zdraví přečkáme a dokončíme pokud možno ve škole.

Na shledání, spolupráci, zážitky, společné akce a vůbec celý školní rok se těší Michal Červenka, třídní učitel 7.A.