Vítejte na druhém stupni

Publikováno: 28. 8. 2019 Autor(ka): Michal Červenka

Malý krok pro lidstvo, velký krok v očích žáka základní školy, to je oč tu běží. Mnoho nového, jiného, mnoho obav, mnoho otázek. Budeme společně hledat odpovědi a učit se nové věci. Občas narazíme při hledání na slepou uličku, ale my se z ní vrátíme na tu správnou cestu! Občas uděláme chybu, ale my ji opravíme! Občas klopýtneme, ale my se zvedneme! Budu připraven vracet vás, opravovat vás a zvedat vás. Tak přijďte, nebojte se, nekoušu. Třeba se o mně něco dozvíte. Schválně, zkuste si tipnout – Měl vloni áčko nebo béčko? Křičí hodně? Jak dlouho učí? Kolik mu je? Kolik má dětí? Slávista nebo sparťan? Jaká je jeho oblíbená barva? Co poslouchá za hudbu? Jaký je jeho oblíbený film? Jaký sport je jeho oblíbený? ……………..