Týden 30. 11. – 4. 12.

Publikováno: 26. 11. 2020 Autor(ka): Michal Červenka

S blížícím se pondělím 30. 11. očekáváme návrat dětí do škol. Pro sedmáky to zatím znamená v rotačním systému, tzn. jeden týden distančně, jeden týden prezenčně. V příštím týdnu od 30. 11. do 4. 12. padla na sedmé a osmé třídy naší školy varianta pokračování domácí výuky. Mohli bychom tedy pokračovat beze změn. Bohužel tomu tak není, neboť škola je systém. Pro jeho spuštění musí fungovat všechny jeho části. Spuštění prezenční výuky znamená hlavně návrat ke klasickému rozvrhu (délka hodin a vyučování) a také zvýšené zatížení učitelů (mimo vyučování dozory, pohotovosti atd.). Proto muselo dojít ke změnám i v distanční výuce. Její hlavní část se přesune do classroomu, kam se budou zadávat a odevzdávat jednotlivé úkoly. Přesto někteří z nás projevili zájem o pokračování online výuky, alespoň v omezeném rozsahu. Berte následující přehled jako přehled online výuky platný pouze pro následující týden:

• Český jazyk
    • Čtvrtek 8:55 – 9:40
  • Matematika
    • Pondělí 9:55 – 10:40
    • Středa 8:55 – 9:40
  • Zeměpis
    • Pondělí 11:00 – 11:45
  • Fyzika
    • Pondělí 8:00 – 8:45
  • Přírodopis
    • Úterý 9:55 – 10:40
    • Pátek 8:00 – 8:45

Spuštěním provozu školy se otevírá také možnost dojít si pro oběd. Pro žáky na distanční výuce za následujících pravidel:

• Pro oběd lze dojít s jídlonosiči vždy 11:00 - 11:25
  • Žáci na distanční výuce v jídelně nesmí jíst
  • Nutné dodržovat rozestupy
  • Obědy je nutné objednat individuálně na: svobodova@ekolandia.cz

Na závěr bych vás pozval na společné setkání, bohužel přes obrazovku. Můžeme tomu říkat třeba online třídní schůzky 7. A. Uskutečnil bych je v pondělí 30. 11. 2020 od 18 hodin. Pozval bych vás do naší „učebny“ zeměpisu. Cestu můžete zvolit dvojí. Některé z vás tam mohou přihlásit přímo děti a pro ostatní posílám odkaz: https://meet.google.com/lookup/haffvs5h23?authuser=0&hs=179