Otevření školy pro žáky 2. stupně

Publikováno: 1. 6. 2020 Autor(ka): Milena Tuzarová

od 8. června mají žáci 2. stupně možnost být přítomni ve škole za účelem konání konzultací. Účast je dobrovolná a nadále pokračuje i distanční výuka.

Skupiny budou sestaveny podle počtu přihlášených. Výuka bude probíhat pro každou skupinu 1x týdně (konkrétní den – pro 7. A středa nebo čtvrtek -  bude upřesněn do 5. 6.).

Přihlášení na konzultace je třeba provést do 3. 6. do 24:00 třídnímu učiteli (tuzarova@zsposepneho.cz).

Dále přikládám důležité informace pro rodiče:

- skupiny budou 15-tičlenné (pokud se ze třídy přihlásí více žáků, bude třída rozdělena na dvě skupiny)

- rozvrh: český jazyk, matematika, zeměpis + dějepis, třídnická hodina

- s sebou do školy musí žák přinést čestné prohlášení - bezinfekčnost (na webu, možno vyzvednout v kanceláři)

- žákům nebude umožněno stravování

- rodiče do školy vstupovat nebudou, v případě potřeby si domluví s vyučujícím schůzku

Děkuji za spolupráci.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

Milena Tuzarová