Vysvědčení

Publikováno: 22. 6. 2020

Dobrý den,

v pátek 26. 6. 2020 se sejdeme před školou v 7:45 (před vchodem Scia - jako se scházíme nyní). Ve škole si rozdáme *vysvědčení a rozloučíme se. Odcházet budeme cca v 9:30.
Kdo do školy nechodil (distanční výuka), nezapomene přinést podepsané čestné prohlášení. Nezapomeňte i na roušku, kterou musíme mít v budově nasazenou. Nevyzvednutá vysvědčení budou uložena během prázdnin v kanceláři školy (denně 8:00 - 12:00 hodin). Učebnice vracíme až 2. 9. 2020.

Na stránkách školy se objevily 2 dotazníky - pro rodiče a pro žáky - žáci vyplňují až od 4. ročníku. Jde o hloubkové zhodnocení distanční výuky pro školu. Předcházející dotazník byl určen pro MČ Prahy 11. Prosím o jejich vyplnění co nejdříve.

Připomínám, že kufříky, výkresy atd. si skupinka ve škole odnáší tento týden, ostatní až v pátek. Také Vám vrátím "bezinfekčnost" na plavání, kterou můžete případně použít na tábory. Prosím, nezapomeňte také na částku 125 Kč - doplatek za dopravu na plavání - páteční skupina mi peníze může předat ve třídě.

Pěkné odpoledne přeje MČ

*Při psaní známek na vysvědčení jsem brala v potaz hodnocení za 2. pololetí (Bakaláři) a pokud byla známka nerozhodná, přihlédla jsem také k Vaší snaze při plnění úkolů - u některých i práci ve škole. Všechna vysvědčení jsou krásná a nemusíte se ničeho bát. Každý moc dobře ví, kde musí ještě přidat. A o nic jiného nejde :-).