6. 3. 2020

Publikováno: 6. 3. 2020 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Dobrý den,

v ČJ jsme četli článek o jaru na str. 82 a pracovali podle cvičení na této stránce, stále také procvičujeme pravopis vlastních jmen,

ve čtení jsme dočetli společnou četbu z knížky o Modroočkovi, chválím děti za až na malé výjimky pěkné čtení, vlastní knížky si děti odnesly domů. Také jsme psali do písanky na str. 7.

V AJ jsme pokračovali ve 4. lekci, na str. 26 jsme poslouchali příběh a na str. 27 jsme se naučili říkanku I have got brown hair..., tuto vazbu jsme procvičovali i v pracovním sešitě, také jsme psali anglicky slovní zásobu 4. lekce ( části obličeje).

V příštím týdnu začínají společné schůzky rodičů, dětí a učitele -tripartity. Sejdeme se v naší třídě, vezměte, prosím, s sebou vyplněný dotazník ( děti ho mohou vyplnit i samy - je jen pro naši potřebu).

V pondělí opět pokračuje plavecký výcvik.

Přeji všem krásný víkend a těším se na setkání! Z.P.