26. 2. 2020

Publikováno: 26. 2. 2020 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Dobrý den,

první hodinu jsme přemístili naše společné veledílo ( projekt Kunratický les) do chodby v přízemí, zároveň jsme si prohlédli projekty ostatních tříd.

Pokračovali jsme opakováním pravopisu vlastních jmen, k daným obecným jménům děti vymýšlely vlastní jména ( řeka...., město..., pes..., planeta..., hrad..., země...., pan..., škola..., princezna...),

v M jsme řešili slovní úlohy a procvičovali sčítání a odčítání do 100 na str. 10,

ve čtení další děti přednášely svoje básničky, znovu jsme četli článek v čítance na str. 72 a psali jsme do písanky na str. 3, za úkol mají děti napsat 7 řádků v písance na str. 4.

Připomínám, že zítra se koná třídnická hodina, končíme ve 12. 40 hod. Hezké odpoledne! Z.P.