Přehled sešitů a pomůcek na školní rok 2019/2020

Publikováno: 27. 8. 2019 Autor(ka): Marie Kárníková

Prosím o zakoupení těchto sešitů na jednotlivé předměty (čísla je potřeba dodržet). Děkujeme.

Čj - 544/1ks; 524/2ks

M - 440/1ks; 544/3ks

Aj - 544/2ks; 644/1ks

Př - 545/1ks

Vl - 544/1ks

If - 524/1ks

Do třídy prosím o tyto pomůcky:

VV
: zástěra nebo košile proti umazání se, igelit na lavici nebo jinou podložku, hadřík, kelímek, štětce (všech rozměrů), tempery, vodové barvy, voskovky, suché pastely, modelína, černá tuš, špejle, barevné papíry, lepidlo Herkules, paleta na barvy, černá tenká a tlustá fixa.
TV: sportovní obuv (na ven a do tělocvičny), tepláky či elastické kalhoty, mikina, tričko, šortky, (ponožky)
V penálu: 2 pera (příp. 1 pero + náplň), 3 tužky (č. 1, 2, 3), guma, ořezávátko (nejlépe se zásobníkem), nůžky, lepidlo malé (tuhé), fixy nebo gelové tužky, krátké pravítko, pastelky.
Další pomůcky: na geometrii dlouhé pravítko, trojúhelník s ryskou a kružítko (základní typ kvůli lepšímu uchopení)

+ obaly na sešity, obal na žákovskou knížku (průhledný), obaly na všechny učebnice a pracovní sešity
+ popisovací folie, podložka do sešitu (velká i malá)

Do třídy prosím také o zaslání papírových kapesníků a papírových utěrek.

Prosím, aby žáci měli výše uvedené pomůcky v průběhu celého školního roku.

Děkuji. Marie Kárníková