PLAVÁNÍ

Publikováno: 1. 2. 2020

v průběhu 2.pol. školního roku nás čeká PLAVECKÁ VÝUKA. Začínáme již ve čtvrtek 6.2.2020. Budeme se scházet v 7:15 hod před školou, poté budeme s ostatními třetími třídami odcházet na autobus. Po plavání bude probíhat výuka dle rozvrhu (ČJ, AJ, ČT).

Doporučuji, aby měly děti potřeby na plavání zvlášť v igelitové tašce nebo batůžku. Mají mít s sebou: plavky, osušku, plaveckou čepici, šampón, mýdlo, gumové pantofle/žabky, případně plavecké brýle a děvčata gumičku do vlasů, hřeben. Pokud je to možné, vše podepište. Nezapomeňte na teplé oblečení, čepici atd.

Na plavání s námi jezdí i žáci, kteří ten den neplavou (př.:jsou po nemoci). Tyto děti si místo plavání berou s sebou na převlečení tričko, kraťasy, gumovou obuv a případně knížku na čtení pro zkrácení dlouhé chvíle.

Prosím o dodržování včasného příchodu ke škole, kde si děti osobně převezmu! V případě pozdního příchodu, půjde žák do třídy 4.A a oznámí to vyučující.

Děkuji Vám za spolupráci.