Dotazník pro rodiče o distanční výuce

Publikováno: 13. 5. 2020 Autor(ka): Marie Kárníková

Vážení a milí rodiče,

prosím vás o vyplnění dotazníku, který jsme pro vás obdrželi. Jedná se o hodnocení distanční výuky v období uzavření škol.

Já sama za sebe mohu říci, že se mi s vámi rodiči a s dětmi spolupracuje moc dobře.

Jsme společně v pravidelném denním kontaktu prostřednictvím našich webových stránek při výuce na dálku on-line. S dětmi a rodiči jsem si vyměnili desitky, možná stovky e-mailů.

V pravidelném kontaktu s dětmi jsou i ostatní vyučující v naší třídě. Někteří i přes WhatsApp nebo Facebook.

Dětem poskytuji vždy zpětnou vazbu na jejich zasílané práce. Když se ohlédnu, tak jsem je jenom chválila, podporovala známkou za 1. Když jsem potřebovala, aby si děti v úkolech opravily případné nedostatky, velmi jemně jsem je upozorňovala slovy - budeme malinko opravovat, aby neztratily chuť do učení a plnění úkolů na dálku.

Pro okamžitou kontrolu prací přikládám dětem naskenovaný klíč k zadaným úlohám.

Dětem se snažím zpestřit výuku odkazy na zábavná výuková videa s probíraným učivem, písničkami, příběhem.

Máme štěstí, že on-line podporu poskytují i naše nové jazykové učebnice.

Dokonce jsme uspořádali tři výstavy prací žáků prostřednictvím Fotogalerie naší 5. A. Ještě jednou děkuji za zaslané fotorafie tvořivé práce vašich dětí, vzájemně jsme se s nimi pak mohli potěšit.

Chtěla bych poděkovat všem dětem za jejich práci. Vím, že vy jako rodiče jste odvedli také pořádný kus práce a moc vám všem děkuji.

Dotazník pro rodiče pro hodnocení distanční výuky najdete v sekci 5. A Výuka - Publikováno: 12. 5. 2020 Autor(ka): Barbara Bláhová nebo na hlavní webové stránce v části Aktuality - Publikováno: 12. 5. 2020 Autor(ka): Barbara Bláhová.

Děkuji vám za vyplnění dotazníku a za čas, který vyplňováním dotazníku strávíte. Dotazník je možné vyplnit do neděle 24. 5. 2020.

S pozdravem a přáním hezkých dnů

Marie Kárníková