Výuka od 1. 3.

Publikováno: 28. 2. 2021

opět se z důvodu nařízení vlády vracíme na distanční výuku. Z důvodu jarních prázdnin jsme se na tuto situaci nemohli včas připravit. Zasílám tedy alespoň základní informace pro nadcházející dny.

Výuka bude probíhat každý den od 8:00 hod. do 10:40 hod. (zatím časy předběžné), od 11:00 hod. do 11:45 hod. mají žáci možnost se připojit na hodinu ve školní družině.

Na výuku se žáci musí připojovot včas, musí mít funkční mokrofon, reproduktory a kameru (stejné podmínky jako při minulé distanční výuce) - na kameru budou žáci ukazovat své práce.

Velice ráda bych zítra ráno uspořádala informativní schůzku s rodiči, kde bychom si upřesnili systém výuky a vaše možnosti. Ráda zodpovím Vaše dotazy.

Chápu, že jsme s dětmi nepočítali s tímto návratem po prázdninách, a proto nemají u sebe učebnice a pomůcky pro výuku. Zítra (1. 3.) bude možnost si pomůcky vyzvednout před budovou školy po skončení online výuky - kdo má o tuto službu zájem, prosím napište mi email.

Pokud Vás napadají jakokoli otázky, napište mi a pokusíme se něco vymyslet společně.

Přeji Vám pevné nervy a mnoho zdraví!

S pozdravem  H.H.