Těšíme se na naše druháky!

Publikováno: 26. 8. 2019

Ahoj po prázdninách, druháci! :-)

2.C

Kočičky a kočičáci,

prázdniny jsou za námi a my se zase spolu sejdeme!

Naší novou třídu najdete ve druhém patře pavilonu pro nižší stupeň.

Někteří spolužáci se s námi rozloučili, některé naopak přivítáme a už se nemůžeme dočkat :-)

Zde malé info o technických detailech:

Prosím o kontrolu vybavení penálu ( 2 tužky, 2 pera, pastelky, lepidlo, guma, nůžky, ev. ořezávátko), budeme opět pracovat s mazací tabulkou, většina dětí již neměla funkční fixy.

Poprosím o  doplnění obsahu kufříků ( temperové barvy, voskovky, modelína, paleta, kelímek na vodu, hadřík, štětce, pokrývka lavice, zástěrka, lepidlo).

Ostatní nakoupíme hromadně z třídního fondu, počítejte s částkou do 1000 Kč, vyúčtuji na třídních schůzkách v září. Z této částky se budou hradit pracovní sešity na AJ, M , prvouku, písanky, sešity, hygienické potřeby, čtvrtky a barevné papíry na celý rok. Přesnou sumu upřesním na začátku školního roku, peníze budu vybírat od 4.9. do 10. 9. 2019.

První školní den je letos 2. září, bude krátký ( jen jedna hodina), děti mohou jít do družiny i na oběd ( jsou- li přihlášené) nebo si je můžete převzít před školou ( prosím o lístek, že jdou děti domů). Já budu čekat v 7.45 u šaten, společně přejdeme do nové třídy.

Vaše paní učitelka Baruška a Jaruška.