ORGANIZACE POSLEDNÍCH ŠKOLNÍCH DNÍ

Publikováno: 25. 6. 2022 Autor(ka): Daniela Dimova

Dobrý den,

níže uvádím informace o organizaci posledních školních dní.

V pondělí, úterý a středa výuka končí v 11:45 h. S sebou děti budou mít pouze penál, svačinu, pití, čip. Družina funguje normálně.

V pondělí se odevzdávají učebnice. Je nutné učebnice zkontrolovat a vrátit nepoškozené.

Ve čtvrtek 30. 6. 2022 se předává vysvědčení a výuka je tedy zkrácena (8.00 – 8.45 hod.).

Vysvědčení se předává 1. vyučovací hodinu. Po předání vysvědčení žáci odchází na oběd, příp. do školní družiny. Pokud chce odejít žák domů ihned po předání vysvědčení, musí donést třídnímu učiteli lísteček s žádostí o uvolnění podepsaný zákonným zástupcem.

Školní rok je ukončen ve čtvrtek 30. 6. 2022 (v tento den se jde naposledy do školy), hlavní školní prázdniny začínají 1. 7. 2022 (během prázdnin nefunguje školní jídelna, ani školní družina).

Klíče ze skřínky zůstávají u žáků přes prázdniny.

Ten, kdo ještě nezaplatil fotky, tak musí zaplatit v pondělí.

Všem přeji krásnou neděli,

Dimova