Nový školní rok

Publikováno: 29. 8. 2021

Milé děti, vážení rodiče,

blíží se nám začátek školního roku, a s tím i spoustu dobrodružství, které nás čeká.

Doufám, že jste si užili krásné prázdniny a s chutí se společně vrhneme do objevování :-)

Ráda bych Vám sdělila několik organizačních věcí k 1. září :-)

Ve středu 1. září se společně sejdeme před školní budovou a společně v 8 hodin budeme vstupovat do školy a do třídy.

Výuka bude probíhat 1 vyučovací hodinu (tedy do 8:45 hodin).

Program 1. hodiny: 8:00 - 8:10 hod. samotestování žáků pomocí PCR testů ze slin

8:10 - 8:20 hod. seznámení se s celoročním programem

8:20 - 8:35 hod. společná konverzace nad stráveným létem

8:35 - 8:45 hod. společná činnost, organizace dalšího dne

8:45 hod. budou žáci odvedeni zpět před budovu školy, kde budou předání rodičům (v případě samostatného odchodu, prosím o vyplnění lístečku s odchodem). Poté bude následovat přesun žáků do školní družiny  a odpolední program.

Obědy je možné vyzvedávat od 11 hodin. Čipy žáků je nutné aktivovat (aktivace se uskuteční ve čtvrtek při druhé vyučovací hodině). Bližší informace o jídelně jsou na webu školy.

Rozvrh žáků žáci obdrží v průběhu prvního týdne.

Výuka bude v prvním týdnu končit:

1. září   8:45 hodin

2. září   11:45 hodin

3. září   11:45 hodin

Těším se na Vás 1. září v 8 hodin před budovou školy :-)

S pozdravem Hanka