Důležité informace k nástupu do školy

Publikováno: 20. 5. 2020 Autor(ka): Jaroslav Hrouda

Dobrý den,

věřím, že jste si všichni pečlivě pročetli ogranizační pokyny k nástupu do školy 25. 5. Nicméně znovu uvedu několik důležitých bodů a pár nových informací.

1. Je povinností každého žáka, aby doložil podepsané tzn. Čestné prohlášeníBez tohoto dokumentu nebude žák přijat a bude poslán zpět domů. Prosím, aby jej všichni měli s sebou hned první den. Formulář naleznete v příloze.

2. Dle nařízení vedení školy se každá skupina bude shromažďovat na různých stanovištích před školou a v různé časy, aby se předešlo nadměrnému shlukování dětí. Naše skupina 3. C se sejde na náměstí u sochy v 7:40! Je nutné, aby poprvé přišli všichni včas.

3. Na první den si přineste pomůcky na tyto předměty: Čj, M, Prv a čítanka. Přineste si s sebou všechny výkresy, které jsem chtěl, abyste si schovali.

4. Další změna - vyučování končí vždy v 11:45! Další informace  a pokyny MŠMT jsou zde: https://www.zsposepneho.cz/web/aktuality/aktualizace-organizace-vyucovani-od-25-5.4829

5. Žáci, kteří zůstávají doma, budou dále vzděláváni online. Vždy budou doma pracovat na látce, která se ten den probrala ve škole.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte mi napsat mail.

JH

Přiložené soubory ke stažení