3. září

Publikováno: 3. 9. 2021

Milé děti, vážení rodiče,

dnes jsme pokračovali v tématu pravidel třídy a pravidel slušného chování. Ráno na děti čekala ranní zpráva, ve které rozlištili úkol, který plnily v kolektivním kruhu. Dále jsme pokračovali ve skupinové práci na třídních pravidlech.

Po svačinové přestávce jsme se vydali se třídou 2. C na vycházku do lesa, kde jsme sbírali přírodniny pro další práci v ateliáru a v centru vědy a objevy - sbírali jsme šišky, kamínky, žaludy a další přírodniny.

Na konec jsme se všichni rozloučili a popřáli si krásný víkend :)

PS: úkol přes víkend

1. na pondělí přinést alespoň jednu ruličku od toaletního papíru do pomůcek pro ateliér

2. na hodinu informatiky si připomenout přihlašování do školního emailu a do aplikace galaxycodr.com