ORGANIZACE prvního týdne

Publikováno: 25. 8. 2020

Milí žáci,

v novém školním roce se uvidíme v úterý 1. září, sraz v šatně v 7:45 - nezapomeňte, že už jsme šatna s označením 4. B. Půjdeme do naší staré třídy a strávíme spolu jednu vyučovací hodinu. Kdo bude odcházet sám, nezapomene mi donést lísteček, abych věděla, že nemáme vyhlížet mamku nebo taťku. V provozu bude i školní družina.

Ve středu a ve čtvrtek budeme vybírat staré učebnice a dostávat nové. Doma se na ně pořádně podívejte, slepte, popřípadě vymažte, co do nich nepatří. V tyto dny jsme ve škole od 8:00 do 11:45.
Od 4. září zahájíme výuku.

Jak už jsem psala na konci školního roku, pracovní sešity, malé sešity a čtvrtky/barevné papíry na VV/PČ budeme opět nakupovat společně - počítejte s přibližnou částkou 800 Kč. Přesný rozpis Vám dodám. Nezapomeňte na doplnění kufříku, na M pravítko a trojúhelník s ryskou, kružítko a náhradní tuhy (výhodou bude malý pilníček pro správné zkosení tuhy) a tužka A3. Překontrolujte si i další vybavení penálu. Připravte věci na TV.

Informace o teambuildingovém programu ZDE.

POZOR !!!

Pokud chcete mít 1. 9. oběd, je nutné, aby byla platba na účet jídelny připsána do 28. 8.

Těší se na Vás MČ