ZAHÁJENÍ PREZENČNÍ VÝUKY 30.11.

Publikováno: 29. 11. 2020 Autor(ka): Daniela Dimova

Vážení rodiče, milé děti,

od pondělí, 30.11. začínáme chodit do školy. Sejdeme se ráno v 7:50 h na náměstí před školou. Vstupujeme hlavním vchodem. Děti musí mít nasázené roušky během celého vyučování. Je potřeba aby měly náhradní roušku v batohu. Prosím, aby děti měly teplé oblečení, protože se bude větrat i v hodinách.

Budeme se učit podle rozvrhu. Na HV a TV bude vybraná jiná forma výuky (teorie hudby, procházky do okolí).  Atletika a tenis jsou dočasně zrušení, a to bez náhrady. Zrušené jsou také TH.

Ranní družina není a odpoledne končí v 16:00 h.

Děti jsou automaticky přihlášené na obědy. Pokud je budete chtít zrušit, můžete na email

simona.svobodova@ekolandia.cz Obědy budou probíhat za zvýšených hygienických opatření. Podle harmonogramu obědů v pondělí je pro naši třídu určen čas od 13:00 do 13:25h.

Připomínám, že v pondělí 30.11. se budou konat online třídní schůzky od 17:00 h.

Všem přeji hezký zbytek víkendu.

Dimova