Zahájení školního roku 2022/2023

Publikováno: 30. 8. 2022 Autor(ka): Milena Tuzarová

Vážení rodiče, milé děti,

prázdniny jsou už u konce a Vás čeká nový školní rok s novou třídní učitelkou. Moje jméno je Milena Tuzarová a moc se těším, až vás všechny poznám, na společné zážitky a spolupráci. Doufám, že si společně třetí třídu užijeme.

Harmonogram prvních zářijových dnů:

• 1. září: sraz v 7:45 před školou - bude na vás čekat paní asistentka Romana Pačesová. Třídu máte ve 2. patře vpravo od loňské třídy. Ve škole budete jednu vyučovací hodinu.
  • 9. a 5. 9. budou čtyři vyučovací hodiny (třídnické práce), přineste si psací potřeby, pastelky a blok
  • od 6. 9. začne výuka podle rozvrhu

Připomínám nutnost přihlášení obědů! Obědy se automaticky nepřihlašují.

Prosím, sledujte pravidelně webové stránky školy, na kterých budeme aktualizovat všechny důležité informace ke školní družině, k jídelně aj.

Kdyby někdo z vás něco potřeboval, může mi napsat na email – tuzarova@zsposepneho.cz

Přejeme Vám hezký zbytek prázdnin a těšíme se na Vás.

Milena Tuzarová, Romana Pačesová