"Rozvoj demokratické kultury škol Prahy 11" - účast na projektu

Publikováno: 2. 2. 2021 Autor(ka): Barbara Bláhová

Vážení rodiče, pedagogové a žáci naší školy,

byli jsme vybráni za jedny z realizátorů projektu "Rozvoj demokratické kultury škol Prahy 11". 

V jeho rámci by měla skupina rodičů (a také učitelů a žáků) absolvovat dvě konference s koordinátorem projektu z Centra občanského vzdělávání. V této době proběhnou tato setkání s největší pravděpodobností v online formě na platformě „Google meet“. Jejich obsah vznikne přímo na jednáních. Cílem bude nalezení společného tématu, následně pak hledání možností jeho řešení včetně pozitiv a negativ s tím spojených. To, zda se svým návrhem každá ze skupin seznámí i širší školní veřejnost, bude záležet na jejím interním rozhodnutí.

Pokud si myslíte, že právě Vaše názory, schopnost je formulovat, obhajovat a diskutovat o nich v týmu, by byly v realizaci tohoto projektu prospěšné, neváhejte se přihlásit.

První online setkání s koordinátorem by se měla uskutečnit v následujících termínech:

úterý 9. 2. 2021 pro žáky

středa 10. 2. 2021 pro rodiče

úterý 16. 2. 2021 pro učitele

Přihlašovací pokyny a formulář jsou k dispozici na:  https://www.evaluaceproskolu.cz/zapojene-skoly/ZS-Posepneho-namesti.

Děkuji za chvíle, které strávíte uvažováním nad svou účastí v tomto projektu. Ještě více děkuji za to, že se aktivně zúčastníte. Po vyplnění formuláře rozhodne o Vaší účasti koordinátor projektu.  

Jsem Vám k dispozici pro jakékoliv upřesňující údaje na adrese: cervenka@zsposepneho.cz.

Děkuji,

Mgr. Michal Červenka 

 

 

 

Titulní fotka od Gerd Altmann z Pixabay 

 

 

Rychle k cíli