6. 6. 2019

Publikováno: 6. 6. 2019

Dobrý den.

V M jsme se dnes věnovali geometrii, v učebnici jsme dokončili str. 75 a pokračovali až ke cvičení 1 na str. 77.

V ČJ jsme se učili vytvořit pozvánku na oslavu, besídku ......  - viz. učebnice str. 119.

V hodině Prv jsme pokračovali v tématu les a v pracovním sešitě jsme plnili úkoly na str. 46 a 47.

V čítance jsme pracovali s texty na str. 118 až 120 a besedovali jsme na téma, jak se mezi sebou lidé dříve na dálku dorozumívali.

V rámci domácí příúpravy budeme procvičovat hlasité výrazné čtení.

Práce se nám po celý den dařila, děti byly šikovné .

Informace: V úterý 11. 6. půjdeme našimi písničkami potěšit babičky a dědečky do DPS Donovalská - tentokrát do jiného pavilonu. Znovu tedy prosím o bílé tričko a džíny či jiné kalhoty (v případě horka mohou být i kraťásky). S sebou si děti v batůžku vezmou svačinu a pití. U školy se sejdeme v 8:00 hodin.

Všem vám přeji hezké odpoledne. D.Ž.