24. 54. 2019

Publikováno: 24. 5. 2019

Dobrý den.

V ČJ jsme dnes v učebnici dokončili str. 116, básničku o delfínech jsme psali do sešitů a doplnili ji ilustrací.

V čítance jsme tento týden skončili stranou 115 a v pracovním sešitě jsme plnili úkoly na str. 6 a 7.

V matematice jsme se věnovali především procvičování násobení a dělení, v učebnici jsme ukončili práci na str. 64.

V PRV jsme si zopakovali téma na louce a na poli a své vědomosti jsme použili k řešení úkolů k těmto tématům v pracovním sešitě.

V hodinách byly děti šikovné, pozorné a pracovité.

Nyní se již všichni těšíme na školu v přírodě, která už klepe na dveře.

Znovu připomínám, že se sejdeme v 7:30 hod. v Hrdličkově ulici, kde budou přistaveny autobusy. Do hotelu Star pojedou autobusy dva, my pojedeme tím větším spolu s kamarády ze 2.C a paní učitelkou Minaříkovou.

Pokud děti pravidelně užívají nějaké léky, prosím abyste je dali do igelitového sáčku se jménem dítěte a informací, jak léky podávat. Léky si od vás u autobusu převezmu. Děkuji.

Všem vám přeji hezký víkend a pohodové balení.

V pondělí se na vás těším. D.Ž.