4. 12. 2019

Publikováno: 4. 12. 2019 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Dobrý den,

ráda bych Vám připomněla akce tohoto měsíce.

Příští týden v pondělí 9. 12. se koná v jídelně od 17.00 do 19.00  adventní setkání dětí, rodičů a učitelů - děti si zde budou moci vyrobit vánoční dekorace a namalovat perníčky.

Ve čtvrtek 12. 12. máme ve škole přednášku s ukázkami ptáků organizace Ornita, od příštího týdne budu vybírat 65 Kč.

Poslední týden před Vánocemi bude ve čtvrtek a v pátek zkrácená výuka do 11.45.

Ve čtvrtek 19. 12.  budeme mít besídku s vánoční dílničkou, děti ji však chtějí mít i s dárky. Zítra si proto na TH každý vylosuje jméno jednoho spolužáka, pro kterého si přinese zabalený a příslušným jménem nadepsaný dárek ( stačí přinést až na besídku).

V pátek 20. 12. jdeme do kina na Chodově na film Ledové království 2, cena je 109 Kč. Vybírat budu 110, korunu od každého předám do třídního  fondu. Peníze můžete posílat dohromady s částkou na besedu o ptácích nebo až v posledním týdnu. Po kině se vracíme hned do školy a na oběd, v družině budou asi od půl jedné.

Zatím vám všem přeji poklidné a příjemné vánoční přípravy, s pozdravem Z.P.