6. 6. 2019

Publikováno: 6. 6. 2019 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Pasování na čtenáře s účastí rodičů proběhne 17. 6. 2019 v 17 hodin ve škole. Na třídních schůzkách jsme se dohodli, že rodiče předají paní hospodářce pro děti knížku, většina rodičů již tak učinila. Děti vyzvednu z družiny v 16.45, prosím, aby měly děti souhlas s uvolněním dítěte ze ŠD. Pokud si dítě vyzvednete dříve, přijďte společně, místo upřesním dodatečně. Po skončení našeho setkání můžete přejít podle svého zájmu ke srubu Gizela, kde bude pokračovat již neformální posezení s možností opékání buřtů. Všichni jste vítáni!

Připojuji také podrobnosti k výletu, který se uskuteční 12.6. 2019. Sejdeme se v 8.00 před školou, prosím, aby děti byly sportovně oblečené podle počasí ( ujdeme asi 10 km). Návrat plánuji na 17.00 hodin opět ke škole. Přihlásili se 3 rodiče jako doprovod, moc děkuji, v tomto počtu proběhne výlet určitě bez problémů.