Kontrola masa v naší školní jídelně, neuhrazené obědy některých žáků

Publikováno: 7. 3. 2019 Autor(ka): Dagmar Havlíčková

Vážení rodiče,

v posledních dnech a týdnech je ve sdělovacích prostředcích "žhavé téma" původ masa, které se dostává do našich stravovacích zařízení a následně k nám, strávníkům. 

Kontrola masa v naší školní jídelně, neuhrazené obědy některých žáků

V této souvislosti Vás chci touto cestou ubezpečit, že v naší školní jídelně je vše v pořádku. Tento týden jsme byli kontrolováni Českou veterinární správou, která neshledala žádné pochybení. Maso mělo požadovanou dokumentaci včetně průvodních informací o jeho původu. Vždy jsem důsledně dbala, aby se konzumovalo maso pouze z českých chovů a to dávno před tím, než došlo k současné situaci. Dále byly kontrolovány dodávky drůbeže, vajec a masných výrobků. Kontrolován byl rovněž biologický odpad a likvidace tuků. 

Závěrem bych poprosila rodiče žáků, kteří se stravují ve školní jídelně, aby dbali na dodržování platebních termínů za stravné. Bohužel se zvyšuje počet dětí, které nemají včas zaplacené obědy a tato situace nás nutí učinit následující opatření. Jestliže do pondělí 11. 3. 2019 nebudou platby vyrovnány, jsme nuceni omezit výdej obědů neplatičům. Prosím, dodržujte platební morálku. Je nutné, aby platba byla na účtě školní jídelny vždy do 25. dne předešlého měsíce.
 
Děkuji za pochopení.
 
Dagmar Havlíčková
 
 
 
Zdroj: photo by pexels from Pixabay

Rychle k cíli