Jaké bylo 1. pololetí?

Publikováno: 5. 2. 2019 Autor(ka): Dagmar Havlíčková

Vážení rodiče a přátelé naší školy,

dnes jsme vykročili do druhého pololetí. Chtěla bych v pár větách zhodnotit události pololetí předešlého.

Jaké bylo 1. pololetí?

V nové školní kuchyni "vychytáváme" poslední nedostatky v technickém zařízení a po absenci nemocného personálu věřím, že po jarních prázdninách začneme vařit dva hlavní chody. Vzhledem k tomu, že je v pracovní neschopnosti stále hospodářka školní jídelny, prosím rodiče, aby včas platili svým dětem obědy a v případě odhlašování používali novou e-mailovou adresu jidelna@zsposepneho.cz. Těmito dvěma úkony nám moc pomůžete.

V prosinci a v lednu jsme čerpali 2 miliony z grantového programu EU "Praha - pól růstu". Došlo k vybavení počítačové učebny i ostatních tříd novou výpočetní technikou. Přes jarní prázdniny bude pokračovat modernizace starých počítačů a přeinstalování serverů. V každé třídě bude mít vyučující počítač, a tak věříme, že se zefektivní vzájemná komunikace ve škole, ale hlavně směrem k Vám, rodičům.

Jedním z hlavních našich úkolů byla tvorba nových webových stránek. Chceme, aby aktuální informace zjednodušily vzdělávání Vašich dětí a poskytovaly informace široké veřejnosti.

Přeji Vašim dětem úspěšné a radostné druhé pololetí!

Dagmar Havlíčková