Zájmové aktivity

Agentura Kroužky - Nabídka kroužků pro školní rok 2018 - 2019

i v letošním školním roce nabízí agentura Kroužky Vašim dětem mnoho zajímavých volnočasových aktivit.

Podrobný popis všech nabízených kroužků naleznete v odkazu níže.

Agentura Kroužky - nabídka kroužků pro školní rok 2018 - 2019

Začátek kroužků je naplánován na 1. listopadu 2018. Přihlášky, platby a další důležité informace naleznete na webových stránkách www.krouzky.cz.

Latinsko – americké a standardní tance

Taneční škola Ivy Langerové

Výuka probíhá ve ČTVRTEK od 15:00 do 16:00. Více informací na http://www.ivalangerova.cz/praha-4/zs-posepneho.

Latinsko-americké a standardní tance tančené v solo formě tak, abychom každý vnímali svou vlastní rovnováhu. Tance, které se učíme: brazilská samba, kubánská cha cha, americký jive, kubánská rumba (pokročilí), španělské paso doble, anglický waltz, argentinské tango, vídeňský valčík, anglický quickstep, americký slowfox (pokročilí) i český národní tanec polka.