Ozdravný pobyt – Itálie Misano Adriatico

zde přikládáme důležité informace týkající se odjezdu a průběhu ozdravného pobytu v Itálii.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte paní učitelku Dočekalovou na emailové adrese: docekalova@zsposepneho.cz.

Děkujeme a přejeme krásné léto!

Intenzivní kurz českého jazyka pro žáky s OMJ - pro všechny žáky s OMJ z Prahy 11

Hlavní cíl: zlepšení komunikace v ČJ

Termín konání: 20. 8. - 24. 8. 2018, denně 9.00 - 16.00 hodin

Možnost přihlášení se i během prázdnin na e-mailu grafnetrova@zsposepneho.cz.

Přihlášku a podrobné informace naleznete zde.

S sebou penál (pero, pastelky, nůžky, lepidlo), sešit nebo blok, pití a jídlo na celý den, přezůvky.

Informace pro rodiče žáků, kteří dnes odjeli na Školu v přírodě

všichni žáci, kteří dnes odjeli na Školu v přírodě, v pořádku dorazili do svých cílových míst (horská chata Zvonařka, penzion Arnika, penzion Sokol, hotel Engadin, chata Ferra, penzion Relax, chata Panorama).

Hezký den!

Prosíme rodiče dětí, které jedou ve dnech 18. - 22. 6. 2018 na Školu v přírodě, aby telefonicky neodhlašovali obědy na tyto dny. Obědy po dobu Školy v přírodě jsou automaticky odhlášené.

Děkujeme.

Rekonstrukce školní jídelny

právě v těchto dnech začíná rekonstrukce naší školní jídelny. Rekonstrukce bude neptřetržitě probíhat až do konce měsíce září 2018.

Veškeré důležité informace týkající se průběhu rekonstrukce naleznete zde, v sekci Aktuality. Tuto sekci budeme pravidelně doplňovat o vše podstatné, pro Vás i Vaše děti.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Dagmar Havlíčková
Ředitelka školy

Jídelníčky na následující týdny:

Jídelníček na týden od 11. 6. - 15. 6. naleznete zde.

Jídelníček na týden od 18. 6. - 22. 6. naleznete zde.

Jídelníček na dny 25., 26., 27. 6. naleznete zde.

Informace k odhlašování obědů během náhradního stravování

Aktuální jídelníček na týden od 4. 6. do 8. 6. 2018 naleznete zde.

V případě odhlašování obědů, prosíme, kontaktujte minimálně den předem naši referentku školního stravování, paní Horákovou, e-mailem na horakova@zsposepneho.cz, nebo zanechte zprávu na záznamníku na tel. čísle 272 929 968.

Důležitá informace pro rodiče - organizace výuky a náhradního stravování od 28. 5. 2018

ráda bych Vás tímto informovala, že od pondělí 28. 5. začne probíhat přeprava žáků na obědy do školních jídelen ZŠ, Praha 4, Květnového vítězství 1554 a do pobočky této školy v Schulhoffově ulici.

Přepravu žáků budou spolehlivě zajišťovat autobusy vyšší střední třídy, zn. Irisbus Recreo a Renault Illiade, každý s úpravou pro přepravu dětí, s 49 místy k sezení a bezpečnostními pásy na všech sedadlech.

Odvoz strávníků je plánován každý den na cca 11. hodinu, návrat posledních strávníků pak okolo 14. hodiny. Konkrétní časy návratu ze stravování jsou umístěny na stránkách jednotlivých tříd (Sluchátko). Žáci budou vždy pod pedagogickým dohledem, který bude zodpovídat za bezproblémový průběh celého přesunu a bezpečnost dětí.

Žákům 1. stupně se ruší odpolední výuka, na 2. stupni bude výuka probíhat beze změny.

Kroužky budou pokračovat a budou koordinovány s trenéry a vedoucími.

Velice Vám, rodičům, děkuji za trpělivost a úžasnou spolupráci.

Mgr. Dagmar Havlíčková
Ředitelka školy
Základní škola, Praha 4, Pošepného náměstí 2022

Seznam žáků, kteří byli přijati k základnímu vzdělávání

Pro školní rok 2018/2019 byli přijati k základnímu vzdělávání na naší škole tito žáci: seznam.

Všem budoucím školákům blahopřejeme a přejeme úspěšný vstup do školních let!

Rekonstrukce školní jídelny

Dobrý den, vážení rodiče,

velice vám všem děkuji za vynikající spolupráci při plánování zajištění mimořádné situace v naší škole, která se týká rekonstrukce školní varny a náhradního stravování.

Ještě jednou upřesňuji termíny, které z výše uvedené situace vyplývají.

Ve školní jídelně se nebudeme stravovat od 28. 5. 2018. Náhradní stravování bude probíhat pouze v Základní škole Květnového vítězství 1554 – Schulhoffova ulice, dojíždět se bude autobusy. Týká se to i žáků 2. stupně, jelikož se jich do ZŠ Campanus přihlásilo málo. Stravné bude z našeho účtu převedeno na tuto školu, tudíž pro vás se ohledně platby nic nemění.

V době od 18. 6. do 22. 6. 2018 se uskuteční škola v přírodě. Informace jste obdrželi od třídních učitelů na třídních schůzkách.

Dne 25. a 26. 6. 2018 mají třídy naplánovaný náhradní program mimo školu – exkurze, třídní výlety, kino, apod.

Vysvědčení se bude vydávat 27. 6. 2018.

Ve dnech ředitelského volna, tedy 28. a 29. 6. 2018, bude službu zajišťovat školní družina. Informace byly předány rovněž na třídních schůzkách.

Přihlašování na ozdravný pobyt do Itálie probíhá, prosím všechny rodiče, kteří se ještě nerozhodli, aby nám dali včas vědět.

O provozních úpravách během měsíce září, kdy bude rekonstrukce pokračovat, vás budeme informovat v měsíci červnu. Neplánujeme žádné dny ředitelského volna, jelikož vám nechceme způsobovat další problémy ohledně zajištění programu vašich dětí. Rozmyslete si, prosím, zda-li vyřešíte náhradní stravování podobným způsobem, jako je tomu v měsíci červnu.

Aktuální informace o průběhu rekonstrukce jsou k dispozici na webu MČ Praha 11: https://www.praha11.cz/cs/skolstvi/informace-k-rekonstrukci-skolni-jidelny-zs-posepneho-nam/aktuality-tykajici-se-rekonstrukce-varny-zs-posepneho-nam.html

Děkujeme všem za pochopení a společně se těšíme na novou varnu ve školní jídelně v říjnu 2018.

S pozdravem Dagmar Havlíčková, ředitelka ZŠ

Praha, 24. 4. 2018

Hledáme právě Vás!

Naše základní škola přijme pro rok 2018/2019 kvalifikovaného/nou učitele/ku 1. stupně - fyziky (vyučujícího pro robotickou učebnu), informatiky, dějepisu a zeměpisu

Dále pak kvalifikovanou vychovatelku do školní družiny, asistentku pedagoga a speciálního pedagoga

Nabízíme mikrojesle pro děti zaměstnanců, přátelský kolektiv a velmi příjemné pracovní prostředí.

Svoje životopisy, prosíme, zasílejte na e-mailovou adresu: grafnetrova@zsposepneho.cz.

Těšíme se na Vás!